Správa IT

Zaistenie kompletnej IT správy podľa individuálnych potrieb zákazníka s využitím dohľadového systému

Poskytujeme správu PC a notebookov všetkých platforiem – Windows, Linux, Mac, riešenie incidentov na diaľku prostredníctvom zdieľanej plochy a telefonickej konzultácie, ale aj riešenie priamo na mieste, zaistenie zabezpečenia, antivírovej ochrany, aktualizácií, zálohy dát, správy periférnych zariadení ako tlačiarní, monitorov a pod.

V rámci správy IT spravujeme servery na platforme Linux a Windows, poskytujeme online dohľad a správu služieb a aplikácií na serveri (napríklad webový server apache, databázový server a pod.). Vykonávame bezpečnostné aktualizácie, zálohu a obnovenie dát – komplexná správa SW a HW servera. Spravujeme fyzické aj virtuálne servery, preferujeme platformy Hyper-V a VM-ware.

Zameriavame sa tiež na správu a monitoring počítačových sietí, čo zahŕňa správu internetového pripojenia, aktualizácie firmware aktívnych sieťových prvkov, zabezpečenie routrov, firewallu, monitoring siete a pripojenia, nastavenie QoS v sieti, riešenia sieťových incidentov, riešenie chybového stavu s poskytovateľom intenretu, správu WLAN sieti, VPN pripojenia a pod.

Takisto Vám radi pomôžeme s registráciou a správou internetových domén a s tým spojenou administráciou a zabezpečením DNS, s vytvorením a správou ssl certifikatov.

Systémová podpora

Od najpoužívanejšieho systému až po tie náročnejšie

 • windows_upit

  Microsoft Windows

  Plná podpora na operačnom systéme Windows pre všetky Vaše PC zariadenia.

 • apple_upit

  Apple MacOS

  Plná podpora na operačnom systéme MacOS pre všetky Vaše Apple PC zariadenia.

 • linux_upit

  Linux

  Plná podpora na operačnom systéme Linux pre všetky Vaše PC zariadenia.

Naše pravidlo

Je jednoduchšie problémom predchádzať, ako hľadať ich riešenia

Kvalitný monitoring je základ. Systém ZABBIX, ktorý používame, monitoruje Vaše systémy – počítače, servery, routre či switche. Od základných metrík ako vyťaženie pamäte, diskov, procesora až po monitoring webových informačných systémov či databáz bežiacich na platformách ako Windows, Linux, či UNIX.
Všetky výstupy v podobe grafov či tabuliek môžete pohodlne sledovať cez web rozhranie, avšak nespornou výhodou sú v ZABBIXe rôzne typy notifikácií. Prostredníctvom e-mailu, sms, či instant Messangeru ste ihneď upozornení v prípade výpadku, vyššieho zaťaženia alebo pri nedostatočnej kapacite.

Tip pre Vás: Vyberte si niektorý z našich balíkov pravidelnej IT správy a monitoring máte v cene!

0+

Pracovných staníc v našej správe

0+

Spracovaných ticketov za minulý rok