Optimalizácia a efektivita

Popri bezpečnosti, rôznych pokročilých funkciách, či raste IT infraštruktúry je dôležité pozerať aj na stránku efektivity, či už finančnej alebo procesnej.

Virtualizácia – V oblasti serverovej správy je veľký priestor na optimalizáciu finančných prostriedkov či celkovo zdrojov. Dávno sú preč časy, kedy čo server – to veľká „krabica“ zaberajúca množstvo miesta v serverovni. Dnes V rámci efektívnej správy serverov využívame a poskytujeme nasadenie virtualizačnej platformy Hyper-V a spolu s ňou vytvorenie a správu virtuálnych serverov s operačnými systémami Windows Server alebo Linux. Pre vás to znamená úsporu nákladov, či už na elektrickú energiu alebo ďalšie servery, efektívnejšie využitie existujúcich serverov ako aj jednoduchšiu a rýchlejšiu zálohu a obnovenie takýchto virtuálnych serverov. Poskytujeme samozrejme aj riešenie v podobe zvirtualizovania existujúcich fyzických serverov a ich presun na virtuálny.

Audit infraštruktúry – Aby sme vedeli naše služby poskytovať pre vás čo najlepšie a zároveň aby ste vy aj my vedeli, čo a ako u vás funguje, ponúkame Vám bezplatný audit Vašej IT infraštruktúry. Audit zmapuje vašu aktuálnu infraštruktúru, objaví prípadné bezpečnostné riziká a jeho výsledkom analýza stavu spolu s návrhom možných riešení.

Windows doména – Ideálne riešenie pre firmy s väčším počtom PC a serverov vrámci siete. Nastavenie domény vám zabezpečí centralizovanú správu vašich počítačov a serverov, nastavenie rovnakých pravidiel a politík (napríklad hesiel, aktualizácii a pod) pre skupiny počítačov, automatizované inštalácie programov, prípadne tlačiarní, čo má vplyv šetrenie nákladov na správu IT infraštruktúry. Pre nasadenie windows domény aj u vás nás neváhajte kontaktovať ešte dnes.

Systémová podpora

Od najpoužívanejšieho systému až po tie náročnejšie

 • windows_upit

  Microsoft Windows

  Plná podpora na operačnom systéme Windows pre všetky vaše PC zariadenia.

 • apple_upit

  Apple MacOS

  Plná podpora na operačnom systéme MacOS pre všetky vaše Apple PC zariadenia.

 • linux_upit

  Linux

  Plná podpora na operačnom systéme Linux pre všetky vaše PC zariadenia.

Naše pravidlo

Je jednoduchšie problémom predchádzať ako hľadať ich riešenie

Kvalitný monitoring je základ. Systém ZABBIX, ktorý používame, monitoruje vaše systémy – počítače, servery, routre či switche. Od základných metrík ako vyťaženie pamäte, diskov, procesora až po monitoring webových informačných systémov, či databáz bežiacich na platformách ako Windows, Linux, či UNIX.
Všetky výstupy v podobe grafov či tabuliek môžete pohodlne sledovať cez web rozhranie avšak nespornou výhodou sú v ZABBIXe rôzne typy notifikácií. Prostredníctvom e-mailu, sms, či instant Messangeru ste ihneď upozornení v prípade výpadku, vyššieho zaťaženia alebo pri nedostatočnej kapacite.

Tip pre Vás: Vyberte si niektorý z našich balíkov pravidelnej IT správy a monitoring máte v cene!

0+

Počet virtuálnych serverov v našej správe:

0+

Počet vykonaných auditov IT infraštruktúry u klientov