Komunikácia a spolupráca

Navrhneme a zaistíme nasadenie technológií pre zefektívnenie spolupráce zamestnancov - emailový server, chat, knowledgebase a dalšie či už prostredníctvom cloud alebo on-demand riešení

Google G-Suite – Emailovú schránku na platforme Gmail pozná každý. Je jednoduchá, prehľadná, rýchla. Ale nie je to ani zďaleka jediný šikovný nástroj od Google. Pre firemných používateľov je tu balík nástrojov Google G-Suite, ktorý prináša emailovú schránku pod Vašou doménou na platforme gmail a spolu s ňou veľmi silný emailový server s množstvom funkcií a účinným spam-filtrom. Okrem toho tento balík zahrňuje aj cloudové služby na podporu komunikácie v rámci firmy prostredníctvom aplikácií typu Drive – nástroja na zdieľanie dát a paralelnú prácu na nich v reálnom čase, Meet – ako komplexný nástroj na textovú ale aj audiovizuálnu komunikáciu a mnohé ďalšie. Pomôžeme Vám vybrať ten správny balík nástrojov pre Vás a taktiež ho nasadíme a zaškolíme Vás, aby ste ho mohli využívať naplno.

Slack – Potrebujete šikovný komunikačný nástroj na báze chatu s možnosťou audio-video hovorov, možnosťou screen-sharingu? V tom prípade Vám vieme poskytnúť a nasadiť u Vás nástroj Slack, jedno z najlepších riešení pre vnútrofiremnú komunikáciu.

Databáza znalostí – S rastom firmy prichádza k slovu aj vytvorenie databázy znalostí. Takáto databáza zvyšuje efektivitu Vášho tímu, v prípade, že obsahuje zadokumentované všetky procesy, nástroje atď, ktoré používate. S našimi riešeniami v podobe Mediawiki, prípadne nástroja Confluence, je to jednoduché a rýchle.

Nemenej dôležité je mať prehľad o všetkých projektoch vrámci firmy, prípadne tímu, ideálne na jednom mieste. Je množstvo nástrojov, ktoré toto umožňujú. My Vám pomôžeme s nasadením tých najlepších v tomto segmente – nástroj Jira od firmy Atlassian, prípadne šikovný cloudový nástroj s názvom Asana. Sú to nástroje, s ktorými máte prehľad o otvorených ale aj ukončených úlohách a projektoch, samozrejmosťou sú notifikácie, takže už žiadny termín nezmeškáte.

Systémová podpora

Od najpoužívanejšieho systému až po tie náročnejšie

 • windows_upit

  Microsoft Windows

  Plná podpora na operačnom systéme Windows pre všetky vaše PC zariadenia.

 • apple_upit

  Apple MacOS

  Plná podpora na operačnom systéme MacOS pre všetky vaše Apple PC zariadenia.

 • linux_upit

  Linux

  Plná podpora na operačnom systéme Linux pre všetky vaše PC zariadenia.

Naše pravidlo

Je jednoduchšie problémom predchádzať ako hľadať ich riešenie

Kvalitný monitoring je základ. Systém ZABBIX, ktorý používame, monitoruje vaše systémy – počítače, servery, routre či switche. Od základných metrík ako vyťaženie pamäte, diskov, procesora až po monitoring webových informačných systémov, či databáz bežiacich na platformách ako Windows, Linux, či UNIX.
Všetky výstupy v podobe grafov či tabuliek môžete pohodlne sledovať cez web rozhranie avšak nespornou výhodou sú v ZABBIXe rôzne typy notifikácií. Prostredníctvom e-mailu, sms, či instant Messangeru ste ihneď upozornení v prípade výpadku, vyššieho zaťaženia alebo pri nedostatočnej kapacite.

Tip pre Vás: Vyberte si niektorý z našich balíkov pravidelnej IT správy a monitoring máte v cene!

0+

Počet spravovaných Google G-Suite

0+

Počet spravovaných Slack inštalácií