Bezpečnosť

Bezpečnosť dát je pre nás prioritou, a preto ponúkame našim klientom služby v jej nasledovných oblastiach:

Optimalizácia siete – Aby nedochádzalo k neoprávneným prienikom do určitých systémov v rámci siete, je dôležité rozdelenie siete na samostatné logické celky, a zároveň nastavenie pravidiel pre komunikáciu medzi týmito jednotlivými sieťami.

Antivírus – Ponúkame nasadenie a správu antivírusového modulu – nástroja na ochranu pred hrozbami z internetu, či už pre počítače alebo servery. V prípade väčšieho množstva zariadení odporúčame a poskytujeme tiež možnosť cloudového riešenia pre centralizovanú správu a prehľad antivírusu. Pracujeme s najspoľahlivejšími antivírovými produktmi od firiem Bitdefender či Eset.

Zálohovanie – Ponúkame Vám riešenia pre pravidelnú zálohu dát, či už do lokálneho úložiska alebo do cloudu (napriklad google drive). Výhodou je istota, že o dôležité dáta neprídete, keďže v prípade potreby máte možnosť obnoviť dáta z niektorej zo starších záloh. Zabezpečíme monitoring záloh a vytvorenie plánu obnovenia dát a systémov v prípade vážneho problému. Pretože, ako sa vraví, dáta sa delia iba na dve skupiny: zálohované a nepotrebné.

UPS – Riešenie na vykrytie výpadkov prúdu. Vzhľadom na Vašu infraštruktúru a požiadavky navrhneme a nasadíme záložné riešenie elektrického napájania v prípade krátkodobého výpadku elektrického prúdu, aby v takomto prípade UPS systém nahradil napájanie a neboli Vaše dáta a systémy neboli ohrozené nekorektným vypnutím serverov, prípadne ich poškodením.

Kamerové systémy – V balíku našich komplexných bezpečnostných riešení nesmie chýbať spoľahlivé kamerové riešenie na monitorovanie vnútorných alebo vonkajších priestorov. Vykonáme pre Vás návrh, realizaciu infraštruktúry a nastavenie kamerového systému. Snímaný záznam si potom môžete pozrieť napríklad na Vašom mobilnom telefóne odkiaľkoľvek.

Systémová podpora

Od najpoužívanejšieho systému až po tie náročnejšie

 • windows_upit

  Microsoft Windows

  Plná podpora na operačnom systéme Windows pre všetky vaše PC zariadenia.

 • apple_upit

  Apple MacOS

  Plná podpora na operačnom systéme MacOS pre všetky vaše Apple PC zariadenia.

 • linux_upit

  Linux

  Plná podpora na operačnom systéme Linux pre všetky vaše PC zariadenia.

Naše pravidlo

Je jednoduchšie problémom predchádzať ako hľadať ich riešenie

Kvalitný monitoring je základ. Systém ZABBIX, ktorý používame, monitoruje vaše systémy – počítače, servery, routre či switche. Od základných metrík ako vyťaženie pamäte, diskov, procesora až po monitoring webových informačných systémov, či databáz bežiacich na platformách ako Windows, Linux, či UNIX.
Všetky výstupy v podobe grafov či tabuliek môžete pohodlne sledovať cez web rozhranie avšak nespornou výhodou sú v ZABBIXe rôzne typy notifikácií. Prostredníctvom e-mailu, sms, či instant Messangeru ste ihneď upozornení v prípade výpadku, vyššieho zaťaženia alebo pri nedostatočnej kapacite.

Tip pre Vás: Vyberte si niektorý z našich balíkov pravidelnej IT správy a monitoring máte v cene!

0+

Počet obnovení dát našich klientov za minulý rok

0+

Počet krátkodobých výpadkov el. energie u našich klientov za minulý rok