Naše služby

• správa IT
• špeciálne IT riešenia

Prehľad

Aké služby ponúkame?

Sme tím expertov, ktorých žiaden problém nezastaví. Primárne sa však snažíme problémom predchádzať, či už monitoringom, alebo správnym nastavením systémov. K tomuto všetkému Vám pribalíme naše know-how a riešenia špeciálne pre Vašu infraštruktúru a potreby tak, aby ste mohli bezstarostne pracovať a venovať sa svojmu biznisu.

Pracujeme s tými najlepšími

Partneri & Platformy

 • microsoft-final

  Microsoft

  Spravujeme počítače a servery s najpopulárnejším a najrozšírenejším operačným systémom. Poradíme si však aj s konkurenciou v podobe rôznych distribúcií Linuxu či Mac Os X

 • g-suite-final

  G-Suite

  Komplexný balík cloudových riešení. K štandardnému mailboxu na báze gmailu máte k dispozícii radu ďalších riešení ako Drive, Hangouts, či Meet. Všetko, samozrejme, s dôrazom na bezpečnosť Vašich údajov.

 • bitdefender_final

  Bitdefender

  Jedno z najlepších antivírových riešení súčasnosti. V spojení s webovou konzolou, ktorá ponúka či už prehľad, manažment alebo distribúciu programu na klientske počítače získavate komplexný nástroj, vďaka ktorému budete mať istotu, že Váš hardvér je v bezpečí pred všetkými možnými bezpečnostnými nástrahami.

 • zabbix-final

  Zabbix

  Monitorovací tool infraštruktúry – či už serverov, počítačov alebo sieťových zariadení na sledovanie všetkých možných metrík, vďaka ktorému vieme predísť veľkému množstvu problémov. To zvyšuje dostupnosť a spoľahlivosť či už serverových služieb, serverov, siete ale aj klientských počítačov na maximálnu možnú mieru.

 • hyperv-final

  Microsoft Hyper-v

  Virtualizačná platforma, ktorá naplno využije potenciál Vášho fyzického servera. Už viac nemusíte rozmýšlať nad drahým fyzickým serverom, na jednom serveri ich môže fungovať viacero a Vy tým ušetríte nielen fixné náklady (hardvér, priestor) ale aj tie variabilné (na elektrickú energiu) a celkovo zefektívnite Vaše prostredie.

 • pohoda-final

  POHODA – Ekonomický softvér

  Jeden z najrozšírenejších ekonomických softvérov v našich podmienkach. Jednoduché používateľské rozhranie. Kompletná ekonomická agenda.

Benefity

Spolupráca s nami Vám prináša množstvo benefitov

 • Transparentné výdavky na IT

  Všetky výdavky sú formulované jednoducho a transparentne v cenovej ponuke alebo ako jednorazové poplatky za rýchle zásahy, ktoré nájdete na stránke cenník.

 • Dôveryhodný IT správca

  Sami si vyberáte z nášho tímu správcu, ktorý bude zodpovedať za riešenie všetkých Vašich ticketov či custom taskov. Pri všetkých našich službách garantujeme 100% komunikáciu.

 • Rast Vášho biznisu

  Aby Vaša spoločnosť mohla rásť priamo úmerne s Vašim biznisom, potrebujete mať pevné a kvalitne nastavené štruktúry Vašej práce a pracovných nástrojov. U nás Vám to garantujeme.

 • Zvýšenie efektivity

  Ak sa stanete naším klientom, ani jeden z Vašich zamestnancov už nebude musieť riešiť problémy, ktorým nerozumie a nemá ich v náplni práce. Každý sa môže naplno a efektívne venovať svojej práci.

 • Bez zbytočných investícii

  Pri nás sa Vám nestane, že by ste zaplatili software či technológiu, ktorá sa časom ukáže ako zbytočná. Všetky riešenia u nás navrhuje vždy profesionál v danej oblasti.

Už žiadne zbytočné investície. Vyberte si istotu

Spoločnosť upIT nám zabezpečila plynulý prechod na ich odporúčané riešenia. Absolútna spokojnosť, náš web či komplet administratíva je plynulá a bez najmenších zádrheľov.
Mgr. Róbert Majer, APRA ,s.r.o.